Domov důchodců Sloup v Čechách, p.o.

Sportovní zážitek /13.února 2008/

Kapitola: Sportovní zážitek /13.února 2008/

Z kroniky: Kronika 2008 pavilonu B

Autor: Jan Hruban

Dne 13.3. 2007 se konal v Navrátilově sále v Novém Boru významný koncert skupiny "Zhasínání", jehož jedním stěžejním členem je p.Horák, zaměstnanec Domova. Díky jeho propagandě a iniciativě /na vystoupení se podílela i skupina Domova Hlahor - Hlavan+Horák/. Z Domova ve Sloupu na celém koncertu byla nebývalá účast 16 lidí jak z řad personálu, tak i klientů. Celý koncert sledoval nemalý počet diváků /51/. Protagonistou a konferenciérem celého pořadu byl vynikající herec a zpěvák Jaroslav Střelka.

S velkým úspěchem se setkalo vystoupení skupiny Hlahor /Hlavan+Horák/ a jejich stěžejní píseň Hele lidi, nenechala v sále jediné oko suché. Jako host vystupovala skupina - Na moment - z Liberce. S nemalým zájmem proběhla slavnostní dražba vkusně vymalovaného trička s logem koncertu. Cena vydraženého trička se vyšplhala na neuvěřitelných 400,-Kč, které byly věnovány výtvarné dílně Vanclová - Máchalová - Čapek z Domova důchodců ve Sloupu a výtěžek bude sloužit na nákup výtvarných potřeb.

Domov důchodců Sloup v Čechách, p.o.

Benešova č.1, 471 52 Sloup v Čechách (Ukázat na mapě)

IČ: 482 829 28

Datová schránka: eyekh45

+420 775 889 833, +420 775 889 808 (sociální pracovnice)

marie.korinkova@dd-sloupvcechach.cz (sociální pracovnice - oddělení PP)
nikola.tschertnerova@dd-sloupvcechach.cz (sociální pracovnice - oddělení B a LP)

Poslání organizace

Posláním domova je chránit lidská práva a suverenitu uživatelů. Zjišťovat a zajišťovat životní potřeby uživatelů v prostředí malých komunit tak, aby v rámci možností pobytového zařízení, jejich naplňování plynulo přirozeně, v klidu, trpělivě a s laskavostí vlastní rodinnému prostředí.