Domov důchodců Sloup v Čechách, p.o.

Nohejbalový turnaj

Kapitola: Nohejbalový turnaj

Z kroniky: Kronika 2007 pavilonu B

Autor: Jan Hruban

Dne 10.2. 2007 se účastnili klienti pavilonu B - Čapek, Keller, Hubert, Hlavan, Dolejš jun., Hruban, doprovázený obětavě kuchařkou Zdenou /kvůli dobré kvalitě piva/ známého 14. ročníku o křišťálový pohár v nohejbalu v Novém Boru, kde Domov reprezentoval známý míčový ekvilibrista p.Horák. Turnaj byl jedinečně obsazený prvoligovými týmy a někteří hráči se mohli pochlubit mezinárodními zkušenostmi i tituly mistrů Evropy a světa. Výkon týmu Nového Boru, kterého je p. Horák členem se vypnul k fantastickému výkonu, a i jeho přispěním se dostal až do čtvrtfinále, což za účasti 18 týmu je výkon více než obdivuhodný. Pan Horák se svým výkonem může směle postavit vedle známého crossového atleta Honzátka, nakonec i vedle famózní a nepřekonatelné sprintérky paní Sobotové.

Pořadatel turnaje zavedl v letošním ročníku novinku, při závěrečném odměňování : odměnit také nejlepšího nahrávače, polaře, smečaře a lajdáka. Tato skutečnost se setkala s nemalým zájmem a zaslouženou pozorností. Na turnaj později dorazil i Š.Hašek. Odměnění byli vkusnými tričky s vtipnými kresbami, které vzešly z Domova důchodců pavilonu B z tvůrčí umělecké a grafické firmy Vanclová - Máchalová - Čapek.

Domov důchodců Sloup v Čechách, p.o.

Benešova č.1, 471 52 Sloup v Čechách (Ukázat na mapě)

IČ: 482 829 28

Datová schránka: eyekh45

+420 775 889 833, +420 775 889 808 (sociální pracovnice)

marie.korinkova@dd-sloupvcechach.cz (sociální pracovnice - oddělení PP)
nikola.tschertnerova@dd-sloupvcechach.cz (sociální pracovnice - oddělení B a LP)

Poslání organizace

Posláním domova je chránit lidská práva a suverenitu uživatelů. Zjišťovat a zajišťovat životní potřeby uživatelů v prostředí malých komunit tak, aby v rámci možností pobytového zařízení, jejich naplňování plynulo přirozeně, v klidu, trpělivě a s laskavostí vlastní rodinnému prostředí.