Domov důchodců Sloup v Čechách, p.o.

Volné pracovní místo

Všeobecná zdravotní sestra/ zdravotní bratr

Nástup od 01.05.2024.

  Platové ohodnocení

Je v rozmezí od 28 340 Kč – 41 780 Kč, je určeno zákonem dle délky praxe. K tomu náleží příplatek za poskytování zdravotní péče 2 000 Kč, příplatek za nepřetržitý režim 800 Kč, příplatky za práci v noci 20%, příplatek za práci o víkendu 25 %, příplatek za práci ve svátek 100%, příplatky za přesčas (25% a 50%).

  Bonus

5 týdnů dovolené, obědy za 26 Kč, příspěvek na penzijní 345 Kč měsíčně, pololetní odměny.

  Úvazek

37,5 hodin týdně, nepřetržitý režim.

  Náplň práce
  • Podávání infuzní terapie, provádění převazů, podávání léků u klientů se zvýšenou péčí
  • Poskytování plné oš. péče včetně oš. plánů
  • Odebírání materiálu na různá vyšetření
  • Příprava klientů k vyšetřením a zákrokům dle rozhodnutí lékaře
  Požadavky

Vzdělání v oboru všeobecné zdravotní sestry s platnou registrací nebo diplomované sestry.

Anna Vaňková
+420 775 889 807
anna.vankova@dd-sloupvcechach.cz

+420 775 889 833

Benešova č.1, 471 52 Sloup v Čechách (Ukázat na mapě)

IČ: 482 829 28

Datová schránka: eyekh45

+420 775 889 833, +420 775 889 808 (sociální pracovnice)

marie.korinkova@dd-sloupvcechach.cz (sociální pracovnice - oddělení PP)
nikola.tschertnerova@dd-sloupvcechach.cz (sociální pracovnice - oddělení B a LP)

Poslání organizace

Posláním domova je chránit lidská práva a suverenitu uživatelů. Zjišťovat a zajišťovat životní potřeby uživatelů v prostředí malých komunit tak, aby v rámci možností pobytového zařízení, jejich naplňování plynulo přirozeně, v klidu, trpělivě a s laskavostí vlastní rodinnému prostředí.