Sportovní zážitek /13.února 2008/

Autor: Jan Hruban

Dne 13.3. 2007 se konal v Navrátilově sále v Novém Boru významný koncert skupiny "Zhasínání", jehož jedním stěžejním členem je p.Horák, zaměstnanec Domova. Díky jeho propagandě a iniciativě /na vystoupení se podílela i skupina Domova Hlahor - Hlavan+Horák/. Z Domova ve Sloupu na celém koncertu byla nebývalá účast 16 lidí jak z řad personálu, tak i klientů. Celý koncert sledoval nemalý počet diváků /51/. Protagonistou a konferenciérem celého pořadu byl vynikající herec a zpěvák Jaroslav Střelka.

S velkým úspěchem se setkalo vystoupení skupiny Hlahor /Hlavan+Horák/ a jejich stěžejní píseň Hele lidi, nenechala v sále jediné oko suché. Jako host vystupovala skupina - Na moment - z Liberce. S nemalým zájmem proběhla slavnostní dražba vkusně vymalovaného trička s logem koncertu. Cena vydraženého trička se vyšplhala na neuvěřitelných 400,-Kč, které byly věnovány výtvarné dílně Vanclová - Máchalová - Čapek z Domova důchodců ve Sloupu a výtěžek bude sloužit na nákup výtvarných potřeb.

Aktuálně (všechny články)

  • pro 20

    Vánoční setkání s rodinami 2019

    18. - 19.12. příjemnou předvánoční atmosféru jsme v našem domově důchodců oslavili „Vánočním setkáním s rodinami“.

  • pro 20

    ZŠ Arnultovice 2019

    Dne 19.12. jsme si za doprovodu dětí a paní učitelky ze ZŠ v Arnultovicích zazpívali nejznámější koledy a poslechli si recitaci básní.