Nohejbalový turnaj

Autor: Jan Hruban

Dne 10.2. 2007 se účastnili klienti pavilonu B - Čapek, Keller, Hubert, Hlavan, Dolejš jun., Hruban, doprovázený obětavě kuchařkou Zdenou /kvůli dobré kvalitě piva/ známého 14. ročníku o křišťálový pohár v nohejbalu v Novém Boru, kde Domov reprezentoval známý míčový ekvilibrista p.Horák. Turnaj byl jedinečně obsazený prvoligovými týmy a někteří hráči se mohli pochlubit mezinárodními zkušenostmi i tituly mistrů Evropy a světa. Výkon týmu Nového Boru, kterého je p. Horák členem se vypnul k fantastickému výkonu, a i jeho přispěním se dostal až do čtvrtfinále, což za účasti 18 týmu je výkon více než obdivuhodný. Pan Horák se svým výkonem může směle postavit vedle známého crossového atleta Honzátka, nakonec i vedle famózní a nepřekonatelné sprintérky paní Sobotové.

Pořadatel turnaje zavedl v letošním ročníku novinku, při závěrečném odměňování : odměnit také nejlepšího nahrávače, polaře, smečaře a lajdáka. Tato skutečnost se setkala s nemalým zájmem a zaslouženou pozorností. Na turnaj později dorazil i Š.Hašek. Odměnění byli vkusnými tričky s vtipnými kresbami, které vzešly z Domova důchodců pavilonu B z tvůrčí umělecké a grafické firmy Vanclová - Máchalová - Čapek.

Aktuálně (všechny články)

  • pro 20

    Vánoční setkání s rodinami 2019

    18. - 19.12. příjemnou předvánoční atmosféru jsme v našem domově důchodců oslavili „Vánočním setkáním s rodinami“.

  • pro 20

    ZŠ Arnultovice 2019

    Dne 19.12. jsme si za doprovodu dětí a paní učitelky ze ZŠ v Arnultovicích zazpívali nejznámější koledy a poslechli si recitaci básní.