Loučení s létem Domov Potoky - září 2019

Dne 3. 9. jsme s našimi klienty vyrazili na Loučení s létem, které se konalo v Domově Potoky v Dolní Chřibské již 6. rokem a letos byly hlavním tématem puntíky.

Po celou dobu bylo zajištěno bohaté občerstvení a nechyběla ani zábava v podobě pěveckého vystoupení zaměstnanců a klientů domova, také taneční vystoupení a spousta další zábavy. Kdo si chtěl udělat radost, mohl si zde koupit třeba barevný náramek, či polštářek. Nechyběl zde ani hudebník Ruda, se kterým jsme si rádi zazpívali.

Hlavní součástí programu bylo několik zábavných disciplín a nechybělo ani vyhodnocení soutěžních týmů. Byli jsme nadšeni, domů jsme si odvezli bramborové medaile a drobné dárky.

Tímto děkujeme tomuto domovu za pozvání a rádi je přivítáme také u nás. Fotografie naleznete v naší fotogalerii.

 

Aktuálně (všechny články)

  • lis 26

    Zámecká slavnost 2019

    23. 11. se v budově zámku ve Sloupu v Čechách konala 10. Zámecká slavnost..tak trochu jinak. Jiné to bylo hlavně tím, že atmosféra byla v předadventním duchu a program se konal uvnitř zámku.

  • lis 22

    Waxwork 2019

    Dne 20. 11. jsme s klienty vyrazili na Vodní hrad Lipý v České Lípě, kde se konala unikátní výstava voskových figurín, které představovaly ztělesnění lidských anomálií. Fotografie naleznete v naší fotogalerii.