Akce 2012

Jelikož jsou naši senioři stále aktivní, máme každý měsíc o zábavu postaráno. Z pravidelných aktivit bych chtěl zmínit návštěvu bazénu v České Lípě, pravidelná pečení sladkého i slaného pečiva – to se odehrává na jednotlivých odděleních vždy dle chuti pekařů (klientů). Pravidelně je napečeno na Setkání klientů a zaměstnanců, kde klienti mohou každý měsíc vznášet veřejně připomínky k poskytování služby. Tato forma zvyšování kvality domova se nám velmi osvědčila. Každý zaměstnanec se může ocitnout pod palbou kritiky od našich klientů. Zároveň však může být i pochválen. Každý pátek po obědě jezdí uživatelé do cukrárny v Novém Boru, která nabízí i diabetické pečivo. Tato aktivita, je velmi oblíbená. Každý měsíc nás navštěvuje bývalý ředitel domova pan Otto Macoun, který hraje na tahací harmoniku za doprovodu bubínku. Na buben ho doprovází náš klient Václav V. Snažíme se klientům nabídnout i zajímavé přednášky na různá témata.
7.2.2012 proběhla přednáška na téma CANYONING – nový adrenalinový sport. (přednášel pan Petr Kubát)
15.2.2012 nám přišel přednášet dobrovolník pan Petr Nedbal o svém zajímavém povolání – kapitán lodi – říční plavba po Rýnu.
21.2.2012 – proběhne tradiční maškarní bál v DD Filipov

Aktuálně (všechny články)

  • bře 06

    Zákaz návštěv v DD Sloup v Čechách

    DD Sloup v Čechách – S účinností k 5. 3. 2018 platí v Domově důchodců Sloup v Čechách zákaz navštěvování klientů. Vedení domova tak reaguje na epidemiologickou situaci v Libereckém kraji a také na doporučení ošetřujícího lékaře. Našim cílem je ochránit zdraví klientů, pro které mohou být tato onemocnění závažná. Tímto také rušíme veškeré plánované aktivity v DD a mimo DD. Zákaz platí do odvolání, o zrušení dočasného zákazu Vás budeme informovat.

  • pro 29

    Vánoční setkání s rodinami

    U příležitosti blížících se Vánoc jsme se zde sešli dne 12. 12. 2017 u tradičního „Vánočního setkání s rodinami“.